Shopping Cart
м. Львів, вул. Замарстинівська, 55a. Стрийська, 45а

Додаткова інформація

Для швидкого зв’язку

+380 73 074-74-54

Ми в соцмережах

Гарантія

Ми є офіційними дилерами виробників всієї представленої на сайті продукції, ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками продукції, які довгий час працюють на ринку України. Відсоток браку по всім відвантажених партій товару становить менш як 1%, що досягається багатоступеневим контролем якості.

Гарантія надається кожним виробником на свою продукцію і в середньому на весь придбаний товар становить один рік з дня придбання. В окремих випадках, за умови, що покриття для підлоги будуть змонтовані нашими фахівцями ми надаємо розширену до 3 років гарантію безпосередньо від нашої компанії.

Повернення товару

Повернення товарів здійснюється відповідно до Закону про захист прав споживачів протягом 14 календарних днів з моменту відвантаження. До повернення приймаються цілі упаковки, що мають належний товарний вигляд, без слідів бруду та будівельного пилу. Повернути товари можна у нас на складі в робочі дні за попередньою домовленістю. Невеликі партії товарів (1-3 упаковки) можна повернути у нас в офісі. Ще раз нагадуємо, що упаковка товару повинна бути чистою і не повинна мати ушкоджень, в іншому випадку в поверненні вам буде відмовлено, ви ж не хочете отримати рвану брудну упаковку від попередніх наших клієнтів.

Рекламації

Ми уважно ставимося до якості продукції, що поставляється нами продукції, однак неприємності трапляються, але це не привід засмучуватися. При настанні гарантійного випадку вам необхідно зв’язатися з нашими менеджерами телефоном або електронною поштою докладно описати суть проблеми, менеджер телефоном дасть свої рекомендації або прийме рішення про необхідність виїзду до вас на об’єкт. Виїзд технолога на об’єкт здійснюється протягом трьох робочих днів. Рекламації щодо змонтованого підлогового покриття не розглядаються, за винятком випадків, коли монтаж був проведений нашими фахівцями. На об’єкті технолог уважно розглядає суть рекламації та дає свої рекомендації щодо усунення недоліків або приймає рішення про часткову або повну заміну і/або повернення партії товару, при цьому грошові кошти будуть повернуті в повному обсязі в офісі компанії. До повернення приймаються чисті цілі не відкриті упаковки, а також розкриті упаковки в кількості не більше трьох одиниць.

Безкоштовна доставка

по місту Львів та області

Розширена гарантія

від Arbofari Service

Перевірені бренди

висока якість

Підлога під ключ

весь комплекс послуг